SOLÁRIA SunnyGroup


Kvalitní značková solária, horizontální i vertikální stroje, splňující přísné evropské normy. Odborně proškolený  personál vám ochotně poradí s výběrem opalovací kosmetiky, podporující vaše nové opálení. Případné kontraindikace opalování v soláriích jsou minimální. Se svým ošetřujícím lékařem konzultujte návštěvu solária jen v případě těhotenství, nádorového onemocnění, vysoké citlivosti na světlo, dlouhodobého užívání léků nebo kardiovaskulárního onemocnění. Po návštěvě solária je vhodné se neopalovat na slunci dříve než za 24 hodin.

ERGOLINE 500 ULTRA TURBO POWER

Tělový a obličejový ventilátor, horizontální.
Solárium 500 ultra turbo  power je konstruováno tak, že výkon trubic je rozptýlen souměrně a obličejové zářiče jsou přímo úměrné k tělovým trubicím.Toto solárium je vyrobeno s důrazem na absolutní komfort klienta. Ten má k dispozici v průběhu opalování regulování výkonu síly opalování. Zvlášť na obličej, zvlášť na ramena a zvlášť na tělo. Větrání na horní i na dolní části solária a samozřejmě i začátek a konec slunění.


ERGOLINE 600 ULTRA TURBO POWER

50x160w, 4x500w V.I.T, 5x25w
Tělový a obličejový ventilátor, horizontální.
Solárium 600 ultra turbo power je konstruováno tak, že největší výkon trubic je soustředěn na obličej a horní část těla. Toto solárium je velice pohodlné, luxusní a velmi silné solárium. Klient má i v tomto soláriu plnou kontrolu nad sílou i délkou opalování jak v obličejové, v ramenní části tak v tělové části. Může během opalování také regulovat větrání v různých částech solária a samozřejmě i začátek a konec slunění.


MEGASUN T2000 PURE ENERGY

52x230w, 2x250w

Solárium MegaSun T200 Pure Energy vlastní speciální kruhový ventilační systém body Cool. Vzduch, který je vháněn skrz 4 samostatné průchody kruhově cirkuluje okolo těla koordinovaným způsobem a zajišťuje dokonalý komfort opalování v soláriu, jako by byl klient na břehu moře. Silné avšak šetrné paprsky dodávají tělu luxusní dlouhotrvající opálení.

 

 

 

 • Mp3-sound-box, mega Voice, music Vibration
 • 2v1
 • Vertikální

VIBRASYSTEM

Toto solárium nabízí také vibrační systém, který kromě opalovacího efektu umožňuje také efekt v oblasti fitness. Vibrasystém je speciální vibrační plocha integrovaná do podlahy solária MegaSun. K dispozici je 9 programů od relaxačního až po posilující nebo program proti celulitidě a každý s jinými vlastnostmi.Přijďte vyzkoušet dvojitý efekt tohoto vertikálního solária, které Vás dokáže pěkně protřepat.

 

 • Zlepšuje metabolismus
 • Úleva a zmírnění bolesti
 • Stimuluje krevní oběh
 • Zvyšuje hustotu kostí
 • Zpevňuje postavu
 • Zlepšuje ohebnost v kloubech
 • Zlepšuje funkci lymfatických žláz
 • Tvaruje postavu
 • Zlepšuje pružnost  svalových tonur
 • Posiluje svaly
 • Posiluje pohybovou koordinaci
 • Podporuje produkci hormonů a endorfinů

Solárium

Mobil: +420 602 666 667
E-mail:sunnygroup@solariapraha.cz

Kadeřnictví, nehtové studio

Mobil: +420 777 686 667

Aktuality

Pro koho je solárium vhodné a pro koho spíš ne?

Pro koho je solárium vhodné a pro koho spíš ne?

Většina lidí se může opalovat v soláriu, ale existují některé skupiny lidí, které by měly opalování v soláriu zvážit nebo se ho vyhnout úplně. Lidé, kteří by měli opalování v soláriu zvážit nebo se mu úplně vyhnout, zahrnují:

Jak se chovat v soláriu? Rady a tipy

Jak se chovat v soláriu? Rady a tipy

V soláriu je nutné chránit si zrak pomocí speciálních ochranných brýlí. Ve studiu Vám je zapůjčí nebo si můžete pořídit svoje vlastní.

Tetování a solárium? Kdy můžu do solária po opalování?

Tetování a solárium? Kdy můžu do solária po opalování?

Jak chránit tetování v soláriu? Solárium a tetování mohou být trošku komplikovaná kombinace.

Solárium Ergoline – solária Praha

Solárium Ergoline – solária Praha

Solárium Ergoline – proč patří k nejlepším? Ergoline je značka solárií, která patří k jedněm z nejznámějších na trhu.

Jak se bezpečně opalovat v soláriu?

Jak se bezpečně opalovat v soláriu?

Jak funguje solárium? Opalování v soláriu je proces, při kterém se lidé opalují v umělém UV záření v soláriu, aby získali opálenou pokožku.

Facebook
Poptávka

Chcete se na něco zeptat? Rezervovat si solárium, kadeřnictví nebo manikúru?