SunnyGroup – opalovací kosmetika


Kvalitní značková solární kosmetika, vhodná pro podporu opalování v soláriích. S jejím výběrem vám rádi pomůžeme.

 

EMERALD BAY

Jedna z nejznámějších a nejkvalitnějších značek, je velice populární, z důvodu vysoké kvality a nižší ceny. Přípravky mají stejný základ, stejnou cenu, a liší se ve vůni a ve vlastnostech. Tato řada obsahuje krémy s bronzery i bez, hydratační mléko i prohřívací krém. Tyto vynikající opalovací koktejly se mísí s energetickou náladou, skvělým složením a dokonale opalujícími elixíry. Neobsahují ropné produkty.  Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Emerald Bay nabízí 4 stupně obsahu látek pomáhající získat hlubší opálení, dle opálení pokožky: Level 2 pro neopálenou pokožku, Level 3 pro mírné opálení, Level 4 pro opálenou pokožku. V každém stupni naleznete několik příjemných vůní, od neutrálního bílého čaje po melounovou či karamelovou.


TAHNEE

SunnyGroup pro Vás připravil to nejlepší – TAHNEE® exkluzivní značku, která se řadí k novinkám na našem trhu se solární kosmetikou. Specializuje se na nejkvalitnější opalovací přípravky do solária. Tato značka je dokonalou volbou pro ty, co hledají nejlepší kvalitu a úžasné výsledky opálení za přijatelnou cenu.
Opalovací přípravky – TAHNEE®  vám poskytne maximální opalovací výsledky, a to s použitím těch nejlepších složek, které maximalizují Vaše opálení a zaručují dlouhotrvající opálení, současně pokožku zvlhčují, omlazují a viditelně zlepšují její vzhled.
Produkty solární kosmetiky TAHNEE® obsahují bohaté směsi přírodních látek podporujících kvalitní tmavé opálení, skvělé bronzery a nejlepší pleťové komplexy pro pokožku, po které jste vždy toužili. Každý produkt je individuálním způsobem dotažen k dokonalosti, díky tomu máte možnost vybrat si přípravek, který se hodí k vaší osobě a typu pokožky. Z této značky máte možnost si vybrat krém podle toho, zda chcete s bronzery nebo bez, či hydratační krém po opalování. Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Solárium

Mobil: +420 602 666 667
E-mail:sunnygroup@solariapraha.cz

Kadeřnictví, nehtové studio

Mobil: +420 777 686 667

Aktuality

Opalovací kosmetika – Akce sleva

Opalovací kosmetika – Akce sleva

Akce – opálení v soláriu v Praze se slevou Emerald krém původně 80,-Kč nyní 69,-Kč

Valentýnský dárek – permanentka do solária

Valentýnský dárek – permanentka do solária

Valentýnský dárek – Akce Solária Praha v centru Prahy  Výhodná sleva – permanentka do solária v ceně 1.

Facebook
Poptávka

Chcete se na něco zeptat? Rezervovat si solárium, kadeřnictví nebo manikúru?

Call Now Button