SunnyGroup – opalovací kosmetika


Kvalitní značková solární kosmetika, vhodná pro podporu opalování v soláriích. S jejím výběrem vám rádi pomůžeme.

EMERALD BAY

Jedna z nejznámějších a nejkvalitnějších značek, je velice populární, z důvodu vysoké kvality a nižší ceny. Přípravky mají stejný základ, stejnou cenu, a liší se ve vůni a ve vlastnostech. Tato řada obsahuje krémy s bronzery i bez, hydratační mléko i prohřívací krém. Tyto vynikající opalovací koktejly se mísí s energetickou náladou, skvělým složením a dokonale opalujícími elixíry. Neobsahují ropné produkty.  Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Emerald Bay nabízí 4 stupně obsahu látek pomáhající získat hlubší opálení, dle opálení pokožky: Level 2 pro neopálenou pokožku, Level 3 pro mírné opálení, Level 4 pro opálenou pokožku. V každém stupni naleznete několik příjemných vůní, od neutrálního bílého čaje po melounovou či karamelovou.


TAHNEE

SunnyGroup pro Vás připravil to nejlepší – TAHNEE® exkluzivní značku, která se řadí k novinkám na našem trhu se solární kosmetikou. Specializuje se na nejkvalitnější opalovací přípravky do solária. Tato značka je dokonalou volbou pro ty, co hledají nejlepší kvalitu a úžasné výsledky opálení za přijatelnou cenu.
Opalovací přípravky – TAHNEE®  vám poskytne maximální opalovací výsledky, a to s použitím těch nejlepších složek, které maximalizují Vaše opálení a zaručují dlouhotrvající opálení, současně pokožku zvlhčují, omlazují a viditelně zlepšují její vzhled.
Produkty solární kosmetiky TAHNEE® obsahují bohaté směsi přírodních látek podporujících kvalitní tmavé opálení, skvělé bronzery a nejlepší pleťové komplexy pro pokožku, po které jste vždy toužili. Každý produkt je individuálním způsobem dotažen k dokonalosti, díky tomu máte možnost vybrat si přípravek, který se hodí k vaší osobě a typu pokožky. Z této značky máte možnost si vybrat krém podle toho, zda chcete s bronzery nebo bez, či hydratační krém po opalování. Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Australian Gold

Zajistěte své pokožce perfektní vzhled díky originální kosmetice Australian Gold. Jedná se o renomovanou značku, která se specializuje na opalovací krémy, gely, mléka, s vynikající kvalitou, dodávající pokožce skvělou péči a navíc okamžitý zlatý třpyt! Všechny opalovací krémy do solárií od značky Australian Gold jsou vyrobené z inovativních nejvybranějších složek, aby optimalizovali kvalitu pokožky a chránili ji před dehydratací a stárnutím.

V hnědých lahvích a tubách se ukrývá fantastický vysoce kvalitní bronzer. Nemusíte mít absolutně žádné obavy z použití opalovacích krémů s bronzery, protože se jedná o bronzery té nejvyšší kvality. Žádné nežádoucí šmouhy ani skvrny!

Naše bronzery se aktivují až působením solárního záření a dosahují velice hezkých výsledných odstínů. Značka Australian Gold je známá i díky svým krásným, přirodním bronzerům, které Vás ochrání a dodají Vší pokožce atraktivní vzhled!

Solárium

Mobil: +420 602 666 667
E-mail:sunnygroup@solariapraha.cz

Kadeřnictví, nehtové studio

Mobil: +420 777 686 667

Aktuality

Pro koho je solárium vhodné a pro koho spíš ne?

Pro koho je solárium vhodné a pro koho spíš ne?

Většina lidí se může opalovat v soláriu, ale existují některé skupiny lidí, které by měly opalování v soláriu zvážit nebo se ho vyhnout úplně. Lidé, kteří by měli opalování v soláriu zvážit nebo se mu úplně vyhnout, zahrnují:

Jak se chovat v soláriu? Rady a tipy

Jak se chovat v soláriu? Rady a tipy

V soláriu je nutné chránit si zrak pomocí speciálních ochranných brýlí. Ve studiu Vám je zapůjčí nebo si můžete pořídit svoje vlastní.

Tetování a solárium? Kdy můžu do solária po opalování?

Tetování a solárium? Kdy můžu do solária po opalování?

Jak chránit tetování v soláriu? Solárium a tetování mohou být trošku komplikovaná kombinace.

Solárium Ergoline – solária Praha

Solárium Ergoline – solária Praha

Solárium Ergoline – proč patří k nejlepším? Ergoline je značka solárií, která patří k jedněm z nejznámějších na trhu.

Jak se bezpečně opalovat v soláriu?

Jak se bezpečně opalovat v soláriu?

Jak funguje solárium? Opalování v soláriu je proces, při kterém se lidé opalují v umělém UV záření v soláriu, aby získali opálenou pokožku.

Facebook
Poptávka

Chcete se na něco zeptat? Rezervovat si solárium, kadeřnictví nebo manikúru?