SunnyGroup – opalovací kosmetika


Kvalitní značková solární kosmetika, vhodná pro podporu opalování v soláriích. S jejím výběrem vám rádi pomůžeme.

 

EMERALD BAY

Jedna z nejznámějších a nejkvalitnějších značek, je velice populární, z důvodu vysoké kvality a nižší ceny. Přípravky mají stejný základ, stejnou cenu, a liší se ve vůni a ve vlastnostech. Tato řada obsahuje krémy s bronzery i bez, hydratační mléko i prohřívací krém. Tyto vynikající opalovací koktejly se mísí s energetickou náladou, skvělým složením a dokonale opalujícími elixíry. Neobsahují ropné produkty.  Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Emerald Bay nabízí 4 stupně obsahu látek pomáhající získat hlubší opálení, dle opálení pokožky: Level 2 pro neopálenou pokožku, Level 3 pro mírné opálení, Level 4 pro opálenou pokožku. V každém stupni naleznete několik příjemných vůní, od neutrálního bílého čaje po melounovou či karamelovou.


TAHNEE

SunnyGroup pro Vás připravil to nejlepší – TAHNEE® exkluzivní značku, která se řadí k novinkám na našem trhu se solární kosmetikou. Specializuje se na nejkvalitnější opalovací přípravky do solária. Tato značka je dokonalou volbou pro ty, co hledají nejlepší kvalitu a úžasné výsledky opálení za přijatelnou cenu.
Opalovací přípravky – TAHNEE®  vám poskytne maximální opalovací výsledky, a to s použitím těch nejlepších složek, které maximalizují Vaše opálení a zaručují dlouhotrvající opálení, současně pokožku zvlhčují, omlazují a viditelně zlepšují její vzhled.
Produkty solární kosmetiky TAHNEE® obsahují bohaté směsi přírodních látek podporujících kvalitní tmavé opálení, skvělé bronzery a nejlepší pleťové komplexy pro pokožku, po které jste vždy toužili. Každý produkt je individuálním způsobem dotažen k dokonalosti, díky tomu máte možnost vybrat si přípravek, který se hodí k vaší osobě a typu pokožky. Z této značky máte možnost si vybrat krém podle toho, zda chcete s bronzery nebo bez, či hydratační krém po opalování. Přípravky krémové konzistence se snadno roztírají, velice rychle vstřebávají a nezanechávají pleť mastnou.

Solárium

Mobil: +420 602 666 667
E-mail:sunnygroup@solariapraha.cz

Kadeřnictví, nehtové studio

Mobil: +420 777 686 667

Aktuality

Máme nové (čtvrté) solárium Turbo Power Engine

Máme nové (čtvrté) solárium Turbo Power Engine

Najdete nás jak jste zvyklí na Palackého náměstí kousek od Náplavky vedle Tančícího domu ve středu města Pro více dotazů nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 777 686 667

Opalovací kosmetika – Akce sleva

Opalovací kosmetika – Akce sleva

Akce – opálení v soláriu v Praze se slevou Emerald krém původně 80,-Kč nyní 69,-Kč

Facebook
Poptávka

Chcete se na něco zeptat? Rezervovat si solárium, kadeřnictví nebo manikúru?

Call Now Button